پدیده تراول

به اطلاع کاربران محترم می رساند که در راستای بهبود دسترسی به وقت های مرتبط با ویزای توریستی، علاوه بر کانال قبلی که توسط آژانس برون سپاری وابسته به این سفارت، CKGS اداره می شد و همچنان فعال خواهد بود، از امروز کانال «ایمیل» هم فعال خواهد شد که اداره آن مستقیما با سفارت خواهد بود.

کلیه متقاضیان ویزا می توانند یک ایمیل به آدرس TEHERAN.APPLICATIONS@ESTERI.IT ارسال نموده و نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و شماره پاسپورت خود را در آن قید نمایند. به درخواست های ارسال شده، برحسب زمان ارسال ایمیل ترتیب اثر داده خواهد شد. از لحظه انتشار این اطلاعیه، وقت های موجود از طریق ایمیل برای بازه زمانی 16 تا 30 آوریل 2023 باز خواهند شد. افرادی که وقت دریافت می کنند، پس از تایید این سفارت، باید به دفتر آژانس خدمات برون سپاری CKGS مراجعه نموده و درخواست روادید توریستی خود را ارائه کنند. وقت های موجود از طریق کانال ایمیل برای تاریخ های پس از 30 آوریل، در پی اطلاعیه ای که متعاقبا روی همین سایت و روی کانال های اجتماعی سفارت ایتالیا در تهران درج خواهد گردید، باز خواهند شد.

خواهشمند است توجه داشته باشید که حجم بالای درخواست های ویزای توریستی از میزان وقتی که این سفارت می تواند در اختیار متقاضیان بگذارد فراتر است. بنابراین از افرادی که به سبب نبود جا موفق به دریافت وقت نمی شوند درخواست می شود که این سایت را دنبال کرده و با اعلام باز شدن وقت برای بازی زمانی پس از 30 آوریل، مجددا تلاش کنند.

علاوه براین به اطلاع می رساند که درخواست های ارائه شده از سوی واسطه ها پذیرفته نخواهد شد و هرکس علاوه بر درخواست وقت برای خود، تنها می تواند برای خانواده اش (همسر و فرزندان پایین تر از سن رشادت) درخواست وقت کند. افرادی که در روز وقت تعیین شده، برای ارائه درخواست حاضر نشوند، به مدت 60 روز قادر به ارائه درخواست وقت مجدد نخواهند بود.

برای اطلاع از قیمت تورهای ایتالیا و رزرو هتل های مناسب در ایتالیابا کارشناس مجموعه پدیده تراول تماس بگیرید